Pri nároku na zľavu prosím uveďte konkrétny typ zľavy do položky Poznámka podľa inštrukcií TU.

Kampaň Výkupné

Ak používate konkurenčný produkt a máte záujem o zakúpenie produktu ESET, zvoľte prosím „Kampaň Výkupné“

Zvýhodnené balíky ESET produktov

Komplexné zabezpečenie ochrany pracovných staníc a mobilných zariadení pre domácnosti, pre firemných zákazníkov navyše ochrana fileserverov a mailserverov s možnosťou vzdialenej správy.

Nová licencia

Pokiaľ ste úplne novým zákazníkom a máte záujem zakúpiť akýkoľvek produkt našej spoločnosti, zvoľte prosím "Nová licencia". Licencia umožňuje používanie softvéru na 1 alebo 2 roky.

Vernostná licencia (Aktualizácia)

Pokiaľ už ste užívateľom našich produktov a uplynula Vám dĺžka platnosti licencie, zvoľte prosím "Vernostná licencia (aktualizácia)"

Zmena počtu licencií

Ak si želáte zmeniť počet staníc v rámci existujúcej licencie, zvoľte prosím "Zmena počtu licencií". Cena rozšírenia zahŕňa dokúpenie ďalších licencií a zjednotenie platnosti všetkých licencií od dátumu objednania. Pokiaľ pôvodná licencia ešte neexpirovala, jej platnosť sa predĺži a zatiaľ nevyčerpané obdobie sa z konečnej ceny odpočíta. Zúženie licencie je možné zrealizovať iba počas posledného mesiaca platnosti licencie.

Zmena produktu

Ak si želáte zmeniť produkt ESET NOD32 Antivirus na ESET Smart Security, alebo ESET Endpoint Antivirus na ESET Endpoint Security, prípadne ESET Cyber Security na ESET Cyber Security Pro, zvoľte prosím „Zmena produktu“.

Objednávkový systém je optimalizovaný pre prehliadač Internet Explorer. V ostatných prehliadačoch nákup nemusí prebehnúť korektne.